14 mája 2015

Plný úvazek Cenový analytik /specialista m/f

Anywhere

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Popis práce

Charakteristika zaměstnavatele:

Světový výrobce nástrojů na obrábění kovů (cca 100 zemí po celém světě)

Požadujeme:

* SŠ/VŠ technického či ekonomického zaměření
* AJ na velmi dobré komunikativní úrovni
* pokročilá znalost práce s PC – MS Office (především Excel), práce s databázemi
* schopnost sebeřízení
* schopnost analytického myšlení s citem pro podporu podnikání
* přesnost a spolehlivost
* dobré komunikativní dovednosti, schopnost práce v týmu
* ochota vzdělávat se

Náplň práce:

* globální funkce v oblasti cenotvorby
* analyzování ziskovosti na úrovni produktů, identifikace oblastí pro zlepšení vč. analýz ziskovosti na úrovni pobočky, prodejního kanálu a koncových zákazníků, identifikace oblastí pro zlepšení
* podpora KAM cenotvorby
* podpora plánování cenových úrovní
* tvorba a údržba ceníků v různých IT systémech
* kalkulace transfer cen a jejich správa v prodejních systémech
* spolupráce s Product managementem a Obchodem v oblasti cen na globální úrovni
* shromažďování, verifikace a analýza informací o cenách z interních a externích zdrojů (konkurence, ceníky, slevy a netto ceny a jiná data z trhu)
* práce na různých projektech v oblasti cenotvorby

Nabízíme:

* zajímavou práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti
* technické vybavení a zaškolení
* možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj
* podmínky k profesnímu růstu
* benefity v souladu s podnikovými pravidly

Další informace:

Nástup možný ihned.

Kontakt:

Bc. Lenka Pochylá
pochyla@mitathor.cz
MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.
tř. Kpt. Jaroše 37a, 602 00 Brno

Kategórie: Ekonomika a podnikové finance. Typ úväzku: Plný úvazek.

Celkem shlédnutí 686, 4 dnes