4 Bře 2019

Plný úvazek Provozní technik / tester informačních systémů

Místo neuvedeno

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Popis práce

Do společnosti DELINFO, která působí v oblasti tvorby geografických informačních systémů a speciálních systémů řízení hledáme nové pracovníky pro pracoviště v Brně na pozici PROVOZNÍ TECHNIK / TESTER INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Pracovní náplň:

  • Instalace SW aplikací u zákazníka
  • Testování aplikací v prostředí MS WINDOWS, OS ANDROID, OS LINUX
  • Příprava a realizace školení

Očekáváme:

  • Středoškolské/bakalářské vzdělání, nejlépe v oblasti IT nebo komunikací
  • dobrou znalost:
    • anglického jazyka (na úrovni běžné komunikace v pracovních týmech)
  • schopnost týmové práce a trvalého sebevzdělávání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědný a kreativní přístup, vlastní iniciativu, aktivní pracovní nasazení
  • osvědčení NBÚ na stupeň Tajné/NATO Secret (nebo souhlas se zahájením řízení)

Nabízíme:

  • další odborný růst, specializovaná školení pro provozní techniky IS
  • zajímavou práci na dlouhodobých projektech
  • příjemné pracovní prostředí uprostřed Brna
  • integraci do zkušených pracovních týmů
  • zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti se:
    • zavedeným systémem řízení jakosti dle ISO 9001:2008
    • certifikací Národního bezpečnostního úřadu
  • možnost profesního růstu,
  • zajímavé mzdové podmínky
  • nadstandardní sociální politiku společnosti

Profil firmy a obsahové zaměření zjistíte na www.delinfo.cz

Kategorie: Informační technologie. Typ úvazku: Plný úvazek. Job Tags: informační systém, informační technologie, provozní technik a tester.

Celkem shlédnutí 85, 1 dnes