27 Zář 2013

Plný úvazek Oblastní provozní manažer – Brno

Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

Popis práce

Hledáme nového zaměstnance na pozici: Oblastní provozní manažer – Brno.

POPIS POZICE:
– vedení a kontrola pracovníků na svěřených zakázkách
– jednání s představiteli klientských firem
– zajištění podkladů a návrhů pro výpočet mezd zaměstnanců
– pravidelná a řádná kontrola zaměstnanců na jednotlivých zakázkách
– spoluúčast na náborech a výběrových řízeních
– pravidelné reportování vedení společnosti

POŽADUJEME:
– ŘP sk. B, aktivní řidič
– min. SŠ vzdělání
– komunikační schopnosti
– reprezentativní vystupování
– organizační, vyjednávací a řídící schopnosti
– samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
– dobrá znalost PC, MS Office
– praxe na obdobné pozici – výhodou
– zkušenost s vedením týmu – podmínkou
– schopnost zvládat stresové situace
– časová flexibilita

NABÍZÍME:
– zázemí stabilní a úspěšné společnosti
– variabilní pracovní doba
– platové ohodnocení 27.000 až 37.000,- Kč + kvartální odměny
– možnost profesního růstu
– služební automobil, telefon, notebook
– práce na HPP nebo ŽL
– nástup možný ihned

Ozveme se pouze vybraným uchazečům, a to do 3 týdnů od zaslání CV.
Děkujeme za pochopení.

Typ pozice: HPP / ŽL
Plat: 27.000 – 37.000

Kategorie: Marketing, Prodej a obchod a Vrcholový management. Typ úvazku: Plný úvazek. Plat: 20,000 - 40,000. Nabídka vyprší : Nikdy.

Celkem shlédnutí 1232, 2 dnes