1 Úno 2019

Plný úvazek Analytik / projektant informačních systémů

Místo neuvedeno

Popis práce

Do společnosti DELINFO, která působí v oblasti tvorby geografických informačních systémů a speciálních systémů řízení hledáme nové pracovníky pro pracoviště v Brně na pozici ANALYTIK / PROJEKTANT INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Pracovní náplň:

  • aplikovaný výzkum a vývoj v oblasti informačních systémů a systémů řízení
  • analýza a návrh aplikací pro komplexní geografické informační systémy (pro operační prostředí MS Windows, OS ANDROID, OS LINUX)
  • testování systémů a příprava instalačních sad, příprava a realizace školení

Očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií
  • dobrou znalost:
    • technologií programování a návrhu IS,
    • procesů řízení vývoje IS,
    • anglického jazyka (na úrovni běžné komunikace v pracovních týmech (Stanag 2222/3333)
  • schopnost týmové práce a trvalého sebevzdělávání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědný a kreativní přístup, vlastní iniciativu, aktivní pracovní nasazení
  • osvědčení NBÚ na stupeň Tajné/NATO Secret (nebo souhlas se zahájením řízení)

Nabízíme:

  • další odborný růst, specializovaná školení pro analytiky IS a projektové manažery
  • zajímavou práci na dlouhodobých projektech
  • příjemné pracovní prostředí uprostřed Brna
  • integraci do zkušených pracovních týmů
  • zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti se:
    • zavedeným systémem řízení jakosti dle ISO 9001:2008
    • certifikací Národního bezpečnostního úřadu
  • možnost profesního růstu,
  • zajímavé mzdové podmínky
  • nadstandardní sociální politiku společnosti

Profil firmy a obsahové zaměření zjistíte na www.delinfo.cz

Kategorie: Informační technologie. Typ úvazku: Plný úvazek. Job Tags: analytik a informační systém. Nabídka vyprší : Nikdy.

Celkem shlédnutí 51, 2 dnes