27 Bře 2019

Plný úvazek ANALYTIK / PROJEKTANT INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Místo neuvedeno

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Popis práce

Pracovní náplň:
• vyhodnocení uživatelských požadavků a jejich konzultace
• analýza a návrh aplikací v rámci komplexního informačního systému
• podíl na tvorbě zadávací dokumentace pro vývoj SW a projektových výstupů (např. katalog požadavků, výzkumná zpráva, detailní analýza a návrh)

Očekáváme:
• vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií
• schopnost analytického myšlení
Dobrou znalost
o anglického jazyka (na úrovni běžné komunikace v pracovních týmech)
• schopnost týmové práce a trvalého sebevzdělávání
• řidičský průkaz skupiny B
• zodpovědný a kreativní přístup, vlastní iniciativu, aktivní pracovní nasazení
• osvědčení NBÚ na stupeň TAJNÉ (nebo souhlas se zahájením řízení)
Nabízíme:
• další odborný růst, specializovaná školení pro analytiky IS a projektové manažery
• zajímavou práci na dlouhodobých projektech
• příjemné pracovní prostředí uprostřed Brna
• integraci do zkušených pracovních týmů
• zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti se:
o zavedeným systémem řízení jakosti dle ISO 9001:2008
o certifikací Národního bezpečnostního úřadu
• možnost profesního růstu,
• zajímavé mzdové podmínky
• nadstandardní sociální politiku společnosti

Praxe v AČR vítána.

Kategorie: Informační technologie. Typ úvazku: Plný úvazek.

Celkem shlédnutí 67, 1 dnes