14 mája 2015

Plný úvazek Konstruktér nástrojů na obrábění (oddělení Speciály)

Anywhere

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Popis práce

Charakteristika zaměstnavatele:

Světový výrobce nástrojů na obrábění kovů (cca 100 zemí po celém světě)
Odd. Speciálů je prestiž ve světě konstruktérů.

Požadujeme:

* VŠ, fakulta strojní – technologie obrábění (vhodné i pro absolventy – POUZE Ing.)
* mírně pokročilá/pokročilá znalost AJ, RJ výhodou
* práce s CAD/CAM systémy (znalost Unigraphics vítána)
* vhodné pro absolventy

Náplň práce:

* tvůrčí práci a výborné podmínky pro profesní rozvoj v prostředí prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti
* zajímavou a náročnou práci
* motivující finanční ohodnocení ovlivnitelné výkonem
* možnost dalšího vzdělávání a kariérového růstu
* možnost zaškolení u zahraničního partnera
* pomoc při zajištění ubytování

Nabízíme:

* nástup: ihned nebo dle dohody
* 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, dotované závodní stravování, další odborné a jazykové vzdělávání, pronájem služebního bytu atd.

Kontakt:

Bc. Lenka Pochylá
pochyla@mitathor.cz
MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.
tř. Kpt. Jaroše 37a, 602 00 Brno

Kategórie: Strojírenství. Typ úväzku: Plný úvazek.

Celkem shlédnutí 284, 1 dnes