20 mar 2015

Plný úvazek Asistent/-ka na nákupní oddělení + SJ (rodilý mluvčí)

Anywhere

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Popis práce

Požadujeme:

* Slovenština na úrovni rodilý mluvčí – podmínkou
* Aktivní znalost NJ nutná
* AJ výhodou
* Dobrá znalost Excel
* Komunikativnost, loajalita, asistentská praxe

Náplň práce:

* Plnění úkolů zadaných nadřízeným (vedoucí nákupního oddělení)
* Komunikace a řešení problémů s pobočkami (problémy týkající se daného sortimentu zboží – objednávky, naceňování zboží pro zákaznické objednávky, urgence dodávek u zahraničních dodavatelů, případné požadované opravy v systému, zajišťování českých návodů u zahr. dodavatelů, příp. zajišťování překladu těchto návodů)
* Komunikace a řešení problémů s dodavateli (objednávky, poptávky pro zákaznické objednávky, kontrola a příprava dat, zaslaných dodavatelem, pro zadávání do SAP, zpracovávání ceníků a jejich ukládání na servery, zasílání kopii objednávek)

Nabízíme:

* Nástup možný IHNED
* Velmi dobré mzdové ohodnocení, zázemí nadnárodní společnosti

Kontakt:

Bc. Lenka Pochylá
pochyla@mitathor.cz
MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.
tř. Kpt. Jaroše 37a, 602 00 Brno

Kategórie: Nákup. Typ úväzku: Plný úvazek. Job Tags: Brno.

Celkem shlédnutí 299, 1 dnes