23 júna 2015

Plný / Skrátený úväzok Account manager – 2 pracovní pozice – Brno a Praha

Anywhere

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Popis práce

-velkoobchodní prodej zboží v prostředí B2B (nepřímý prodej)
tzn. vybraný kandidát nejedná s konečným příjemcem, ale jedná s dalšími distributory, produkt tedy končí ve firemní sféře

-znalost distribuce produktů kancelářského a IT sektoru výhodou

Místo práce: 1x Čechy, 1x Morava

Kancelářské zázemí: Brno – Popůvky (centrála), Praha (v současné době stěhování pobočky v rámci Prahy)

Předpokládaný datum nástupu: 1.7.2015 nebo ihned

Druh pracovního poměru: HPP
(1 rok doba určitá s 3 měs. zkuš. lhůtou, poté doba neurčitá)
platové podmínky: bonusový systém – 15 tis. Kč základní mzda + 9% marže
– v době zkušební 15 tis. Kč základ + 10 tis. Kč pevná složka + automobil k soukromému využití) po zkušební době nastupuje bonusový systém (pokud se kandidát osvědčí, dosahuje po roce mzda 50 tis. Kč a více

Výhody

-zázemí dynamické a zavedené firmy s více jak 20-ti letými zkušenostmi v oboru

-práce v efektivním prostředí s dobrým týmovým duchem

-motivující mzdové ohodnocení

-pružná pracovní doba (20% akvizice, 80% v sídle firmy)

-mobilní telefon a osobní automobil i k soukromým účelům

-firemní lekce angličtiny

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání

-vysokoškolské

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – pokročilý

PC znalosti:

MS Office, MS Excel – pokročilý

Řidičský průkaz

skupina B, praxe v řízení

Osobnostní předpoklady

– zkušenosti na podobné pozici

– týmový hráč

– komunikační a organizační schopnosti na vysoké úrovni

– pozitivní a tvořivé myšlení

– schopnost vyjednávat, přizpůsobit se novým situacím

– schopnost vytvářet a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy

– ochota zdokonalovat se

– zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita

(trestní bezúhonnost podmínkou)

Typické činnosti a pracovní náplň (account manager)

akvizice – vyhledává obchodní příležitosti na tuzemském trhu
udržuje a rozvíjí vztahy s portfoliem stávajících zákazníků
umí identifikovat jejich klíčové potřeby
nabízí odpovídající řešení
vytváří a spravuje cenové nabídky
uzavírá obchodní případy
zodpovídá za platební morálku zákazníků

Reakce, prosím, zasílejte na mailovou adresu: prochazkova@mitathor.cz

Kategórie: Prodej a obchod. Typ úväzku: Plný / Skrátený úväzok. Plat: 40,000 - 60,000.

Celkem shlédnutí 286, 1 dnes