3 Úno 2014

Plný úvazek REFERENT/KA SPLÁTKOVÝCH KALENDÁŘŮ

Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

Popis práce

Pozice již byla obsazena! Jen informativní!

Náplň práce:

  • práce s databází splátkových kalendářů dlužníků
  • telefonický kontakt s dlužníky,
  • domlouvání a kontrola plnění splátkových kalendářů,
  •  telefonické upomínky splácení,
  • správa webových dotazů

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • kultivovaný, srozumitelný a gramaticky správný mluvený i písemný projev
  • samostatnost, zodpovědnost, odolnost proti stresu, asertivita
  • schopnost sebeřízení a sebekontroly v dosahování požadovaných výsledků

Nabízíme:

  • provoz – ranní a odpolední (směny 6-8,5 hod. – dle domluvy)
  • základní mzda + bonusy dle výsledku práce
  • dovolená 20 + 3 dny sick days
  • pracoviště v Brně, dostupnost MHD
  • zaškolení
  • nástup dohodou

Váš  životopis,  motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů  zasílejte  pouze  ve formuláři níže. O průběhu výběrového řízení budou všichni uchazeči informováni.

Kategorie: Administrativa a Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby Typ úvazku: Plný úvazek Nabídka vyprší : Nikdy.

Celkem shlédnutí 1075, 1 dnes