9 Říj 2019

Plný úvazek Referent životního prostředí

Místo neuvedeno

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Popis práce

Brno

Charakteristika zaměstnavatele:
Výrobní textilní společnost, člen nadnárodní skupiny

Požadujeme:
* vzdělání SŠ/VŠ s chem. zaměřením
* znalost anglického jazyka podmínkou (výhodou základy italštiny)
* MS Office
* zkušenosti z oblasti EMS
* základní znalosti z oblasti bezpečnosti práce
* znalost standardů ISO 14001 – vhodné i pro absolventy

Náplň práce:
* Reporting v rámci firmy, spolupráce s externí agenturou zavádějící normu ISO 14001
* Připravuje a aktualizuje EMS v závodu dle ISO 14001 a zodpovídá za soulad
* Zodpovídá za systém vyhodnocování a nakládání s chemickými látkami v souladu s legislativou
* Spoluvytváří a aktualizuje politiku EMS závodu
* Připravuje a spolupodílí se na plnění závodových cílů EMS a pravidelně je vyhodnocuje
* Vykonává ostatní činnosti dle požadavku svého nadřízeného a požadavků závodu
* Zajišťuje proškolení nových zaměstnanců v oblasti BOZP, PO a ENVI
* Zodpovídá za hlášení, dokumentaci a vyhodnocení úrazů
* Spolupracuje na vyhodnocení rizik u stávajících i nových technologií ve výrobě, zajišťuje laboratorní analýzy
* Aktualizuje a vytváří normy a předpisy v dané oblasti
* Zodpovídá za zlepšování pracovních podmínek při nedostatcích z oblasti bezpečnosti práce
* Provádí pravidelné bezpečnostní audity a zdravotní inspekce pracovišť
* Zodpovídá za schvalování ochranných prac. prostředků

Nabízíme:
* nástup možný IHNED
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky na stravování
* příspěvek na zdravotní prevenci

Kontakt:
Bc. Lenka Pochylá
pochyla@mitathor.cz
MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.
tř. Kpt. Jaroše 37a, 602 00 Brno

Kategorie: Výroba a průmysl. Typ úvazku: Plný úvazek.

Celkem shlédnutí 1, 1 dnes