27 Zář 2013

Plný úvazek PERSONÁLNÍ ŘEDITEL(KA) Brno a Morava

Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

Popis práce

Prestižní firma s celorepublikovým působením v oblasti služeb a facility managementu hledá nového zaměstnance na pozici: PERSONÁLNÍ ŘEDITEL(KA) pro Brno a Moravu

POPIS POZICE:
*samostatné vedení personálního oddělení
*tvorba nové personální strategie společnosti
*zodpovědnost za plánování, výběr a správné zařazení zaměstnanců
*zodpovědnost za kompletní chod personálního oddělení
*koordinace týmu náborářů a personalistů
*zajištění a rozvoj procesů (nábor, adaptace, odměňování, vzdělávání, stabilizace a další)
*pravidelné reportování vedení společnosti

POŽADUJEME:
*min. ukončené SŠ vzdělání
*prokazatelnou praxi na vedoucí pozici a v personalistice
*znalost pracovně-právních předpisů
*výborné komunikační a organizační dovednosti
*pečlivost a samostatnost
*přirozenou autoritu a flexibilitu
*aktivní znalost práce na PC
*trestní bezúhonnost
*ŘP sk. B, aktivní řidič

NABÍZÍME:
*zajímavou a zodpovědnou práci v rámci odboru řízení lidských zdrojů
*platové ohodnocení 30.000 – 40.000,-Kč dle praxe + kvartální odměny
*zázemí stabilní společnosti
*možnost osobního rozvoje a profesního růstu
*místo výkonu práce: Brno
*nástup ihned nebo dle dohody
*možnost práce na ŽL

Kategorie: Personalistika a lidské zdroje Typ úvazku: Plný úvazek Plat: 20,000 - 40,000 Nabídka vyprší : Nikdy.

Celkem shlédnutí 1177, 2 dnes