26 Čvc 2016

Plný úvazek Facility Manager

Místo neuvedeno

Popis práce

Úvod:

Česká společnost zabývající se komplexním integrovaným facility managementem působící na trhu 25 let, přijme do svých řad kolegu na pozici FACILITY MANAGER

Náplň práce:

• technická správa nemovitostí
• koordinace a přímé řízení týmu techniků údržby
• komunikace s klientem
• plánování oprav, vedení dokumentace, pravidelný reporting
• navrhování nápravních opatření, vyhodnocování záznamů oprav
• spolupráce se subdodavatelskými firmami

Požadujeme:

• praxi v oblasti správy a údržby nemovitostí
• zkušenosti s řízením lidí
• elektrotechnické vzdělání – vyhláška 50 §6 výhodou
• odborná znalost TZB (technologického zařízení budov)
• řidičský průkaz sk. B
• dobrá znalost MS Office, zejm. Excel, Outlook
• časovou flexibilitu
• pozitivní a aktivní přístup k práci
• schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti

Nabízíme:

• zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• dlouhodobou spolupráci
• nástup IHNED
• proplácení cestovních výloh,služební automobil,mobilní telefon, notebook
• možnost kariérního růstu

Jiné sdělení:

V případě zájmu zašlete životopis. Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihočeský kraj, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Special Service International, spol. s r.o.

Kontakt

Irena Franková
Na žertvách 2247/29
180 00  Praha-Palmovka
Česká republika
Telefon: 725 770 892

Kategorie: Administrativa, Ostatní a Služby Typ úvazku: Plný úvazek Nabídka vyprší : Nikdy.

Celkem shlédnutí 462, 2 dnes